O nás

Škola Oxford House byla založena v roce 2001 jako pobočka mateřské společnosti Oxford House v Barceloně. Zaměstnáváme pouze lektory, kteří jsou plně kvalifikovaní k výuce angličtiny a mají v zájmu pokračovat v profesionálním rozvoji. Náš velmi zkušený manažerský tým úzce spolupracuje s našimi lektory, aby zajistil jejich schopnost poskytovat našim studentům vysokou kvalitu vzdělání.

Pictures from our events

Jsme inovativní a neustále se snažíme zlepšovat naše služby, naslouchat našim studentům a zaměstnancům, a vyvíjet se v oblasti jazykového vzdělávání a výuky. Můžeme hrdě prohlásit, že právě toto vede ke stabilnímu růstu naší společnosti a naši věrní studenti nás i nadále doporučují svým známým.

Proč Oxford House?

Kvalita výuky

Všichni naši profesoři jsou kvalifikovaní lektoři s vysokoškolským vzděláním a zkušenostmi. Víme, co naši zákazníci chtějí a potřebují. Víme, jak efektivně zužitkovat jejich část a jak jim zaručit maximální zisk z jejich investic.

Lidský přístup

Nejdůležitější na naší práci je to, že pracujeme s lidmi. Tomu nás naučily naše zkušenosti. Snažíme se proto, abychom v praxi navázali s každým klientem co možná nejužší vztah. Vy jste si nás vybrali a my na to nikdy nezapomeneme.

Zkušenosti

Od roku 1998 jsme lídry ve výuce obchodní angličtiny v Barceloně a okolí. Od roku 2001 působíme také v Praze. V současnosti pracujeme pro více než 20 zákazníků, vyučujeme 75 skupin a nabízíme celkem více než 5.500 vyučovacích hodin ročně.

Výhoda lokality

Nacházíme se v centru Prahy, 4 minuty chůze od stanice metra Národní třída. Snadná dostupnost metrem trasou B nebo tramvají č. 6, 9, 18, 22.

Náš tým

 • team

  Duncan Foord

  Zakladatel a ředitel

  Duncan je zakladatelem Oxford House a je ředitelem školy v Barceloně. Má více než 20 let zkušeností s výukou angličtiny, s přípravou profesorů, administrativních a řídících týmů v oblasti metodologie, komunikace a řízení. Pracoval ve Francii, Velké Británii, Španělsku a v České republice. Publikoval dvě knihy “The Language Teachers Survival Handbook” (spolu s Lindsay Clandfield) a “ The Developing Teacher”. Mezi jeho zájmy patří hudba (hraje na kytaru, ale jen občas) a sport (hraje fotbal, ale pomalu).

 • team

  David Young

  Ředitel TESOL kurzů v Praze

  David se zabývá výukou angličtiny od roku 1993, po předchozí praxi v České republice a Španělsku se stal členem našeho týmu v únoru 2001. Navrhl a řídil několik různých specializovaných kurzů pro inženýry a manažery pro velkou nadnárodní společnost v Sýrii. Pracoval jako studijní ředitel jazykové školy v Praze. Po získání certifikátu „Licentiate Diploma in TESOL“ vedl David kurzy pro učitele v Barceloně, Madridu, Hongkongu, Paříži a v Praze. Mezi Davidovy zájmy patří stolní tenis, fotbal, vaření a návštěvy koncertů.

 • team

  Anna Petkovová

  Marketing & Sales Manager

  Anna žije v Praze a dálkově si dodělává vysokou školu. Zajímá se o marketing, lidské zdroje a baví jí cizí jazyky, kuchyně a kultury. Ve volném čase ráda cestuje, jezdí na koni, kole nebo lyžích a miluje zvířata.

 • team

  Stáňa Doubková

  Office Manager

  Má vystudovanou střední odbornou školu. Žije kousek od Kladna blízko lesa, kam ráda chodí na procházky s přítelem. Její velká vášeň je vaření, pečení, grafika, učení se nových jazyků ( japonština, finština ), bellydance, hudba, cestování s přítelem.

 • team

  Sean Hayward

  Učitel

  Před tím, než se stal učitelem angličtiny, pracoval Sean v bankovnictví, maloobchodě, průmyslu, trénoval mládež a byl hudebníkem. Je absolventem Lancaster University v oboru anglická literatura a sociální psychologie. Studium ukončil v roce 1983. Výuce angličtiny se začal věnovat v roce 1997 po získání certifikátu Trinity TESOL. Certifikát získal na kurzu Oxford House v Barceloně a jeho učiteli byli zakladatelé a ředitelé Oxford House Duncan a Nick. V Barceloně pracoval šest let a zabýval se výukou ve firmách, kurzy pro přípravu k certifikacím a výukou obecné angličtiny pro děti, mládež i dospělé. V červnu 2002 získal v Barceloně certifikát „Trinity Licentiate Diploma“ a v Oxford House se v září stal vyučujícím „Teaching Practice“. V srpnu 2003 začal spolupracovat s Davidem v Praze a od té doby zde působí zároveň jako profesní poradce.

 • team

  Dan Baines

  Metodik jazykových kurzů

  Dan pochází z malého přímořského městečka v severo-západní Anglii, a když v roce 2004 poprvé jřijel do Prahy, byla to láska na první pohled. Navzdory snaze přestěhovat se v roce 2008, nemohl odolat půvabu města a lidem, a tak se vrátil zpátky do Prahy, kde nyní žije se svou manželkou a dcerou. Když zrovna neučí, tráví čas ochutnávkami různých druhů piva a sledováním fotbalu. Je držitelem certifikátu Diploma a magisterského titulu v uční angličtiny a má zvláštní zájem o profesní rozvoj učitelů. V současné době je metodikem kurzů angličtiny v Oxford House, kde působí i jako lektor.