Kurzy angličtiny

Kurzy angličtiny začínají každý měsíc s možností kratších i delších kurzů. Výuka probíhá v neformálním, ale hezkém prostředí v centru Prahy.
V hodinách se nepoužívá čeština.

From beginner to advanced
Sample class for free!

Ranní kurzy angličtiny

AM – intenzivní angličtina

PO + ÚT + ST + ČT08:30 ‑ 09:50A0A1A2B1B2C1

Úroveň A0A1A2B1B2C1
Trvání: 16 x 80 min.
Dny: PO + ÚT + ST + ČT
Čas: 08:30 ‑ 09:50
Cena:
3000 Kč – 1 kurz
7000 Kč – 3 kurzy (navazující)

Popis kurzu angličtiny

Tento ranní kurz je jedním z našich nejintenzivnějších kurzů. Tvoří ho 16 lekcí po dobu 4 týdnů a všechny lekce jsou vedeny našimi kvalifikovanými lektory. Během tohoto kurzu si osvojíte novou slovní zásobu a procvičíte si gramatiku, ale hlavně se zaměříte na Vaše komunikační dovednosti a budete mít spoustu příležitostí k mluvení. Lektor Vám poskytne veškeré potřebné materiály, potřebujete tedy pouze papír a tužku.

Tento ranní kurz nemá přesně dané osnovy, což znamená, že může být plně přizpůsoben potřebám studentům ve skupině. Zároveň se díky tomu můžete zúčastnit více než jednoho kurzu. Až Vaše úroveň dosáhne pokročilejší úrovně, lektor Vám doporučí posun výše. Nicméně, většinou je potřeba alespoň 3 kurzů k posunu do další úrovně.

Před rezervací tohoto kurzu si, prosím, udělejte náš online level test angličtiny, abyste věděli, do které úrovně se máte zapsat. Jakmile se do lekcí zapojíte, je možné lektora požádat o přesun do nižší či vyšší úrovně.

Za 3000 Kč získáte 16 lekcí (80 minut), které se konají ve všechny pracovní dny kromě pátku, v úrovních A1, A2, B1, B2 a C1.

Lekce se konají i ve dny státních svátků, takže si nemusíte dělat starosti, že byste o lekci přišli. Pokud chcete Vaše studium ještě více zintenzivnit, můžete se zapsat do kurzu Big Package, který je oblíbenou kombinací kurzů AM a AM training. Níže naleznete více informací o tomto kurzu.

Maximální počet studentů ve skupině je 14.

Termíny kurzu

25.05. – 19.06.2020 ONLINE
22.06. – 24.07.2020 +1 týden zdarma! ONLINE
27.07. – 28.08.2020 + 1 týden zdarma! ONLINE

Rezervovat kurz

Odpolední kurzy angličtiny

Večerní kurzy angličtiny

Letní kurzy angličtiny

Přípravné kurzy

Individuální kurzy angličtiny

Možnosti placení

Kurzovné musí být uhrazeno do tří pracovních dnů od vytvoření rezervace. Platit u nás můžete těmito způsoby:

 

  • online kartou
  • bankovním převodem (informace k platbě jsou zasílané po rezervaci)
  • Spolupracujeme s: Benefit Plus, Benefity a.s., Sodexo, Edenred

Jak se zapsat do kurzu?

Pro zapsání do kurzu angličtiny použijte online rezervaci nebo nás kontaktujte na e-mailovou adresu info@oxfordhouse.cz. Nezapomeňte uvést Vaši úroveň a čas a termín zvoleného kurzu.

Zkušební hodina

Zkušební hodina je k dispozici pro nové studenty v kurzech AM, AM training a Konverzační klub. Rezervovat si ji můžete emailem nebo telefonicky.