4.4. 2017 Udělejte maximum pro své studium angličtiny!

Využijte dalších příležitostí ke zdokonalení své angličtiny. Kromě kurzů angličtiny Vám Oxford House poskytuje i další příležitosti ke zpříjemnění Vašeho studia.

Studentská knihovna nabízí širokou škálu knížek od úrovně A0 po C1. Spolu s knihou si lze zapůjčit také audio CD, abyste zdokonalili nejen slovní zásobu, ale také výslovnost. Více informací zde a na recepci.

Pub Night je skvelá příležitost, jak zlepšit Vaši mluvenou angličtinu. U sklenky dobrého pití můžete s lektory a spolužáky probrat různá témata a prožít s Oxford House příjemný večer mimo třídu. Nejbližší Pub Night se koná již 04.05.2017. Více zde.

OH Connect je online platforma, která je k dispozici všem studentům kurzů Obecné angličtiny a speciálních kurzů. Máte možnost získat extra materiály, domácí úkoly, sdílet příspěvky se svými lektory a spolužáky a opět tak obohatit své studium angličtiny. OH Connect platformu naleznete zde.

Word of the day je tabule, kterou naleznete přímo v naší škole. Každý den pro Vás máme nové slovíčko, definici a příklad. Rozšiřte svou slovní zásobu každý den.