TEFL kurzy v Praze

Chcete změnu v zaměstnání nebo způsob, jak hradit své cestování? I přesto, že angličtina není Váš mateřský jazyk, můžete získat oprávnění ji vyučovat kdekoliv ve světě a to díky našemu akreditovanému TEFL kurzu v Praze.

Trinity Collega London
Apply now for the certificate

Certifikát TEFL

Certifikát TEFL, který nabízíme, se nazývá Cambridge CELTA, jeden z nejvíce uznávaných kvalifikací učitelů na mezinárodním trhu práce. Je ověřen Cambridge University a umožňuje pracovat po celém světě a objevovat nová místa a kultury. Začněte svou profesní dráhu správně! Cílem kurzu je zvýšit povědomí o metodologii výuky a technikách, jakož i gramatice a fonologii angličtiny. Naučíte se efektivně učit a motivovat své studenty.
Více o akreditaci kurzu TEFL

Co znamená TEFL?

„Výuka angličtiny jako cizího jazyka“, termín používaný v době, kdy se angličtina vyučuje v zemi, kde není rodným jazykem. CELTA je certifikát TEFL. Název znamená ,,Certifikát na výuku anglického jazyka pro dospělé“, přestože nabízíme také výuku mladých studentů jako součást kurzu.

Obsah kurzu

Praktická povaha kurzu CELTA je zdůrazněna od samého počátku. Trainees jsou rozděleni do výukových skupin už první den. Každé skupině je přidělena třída skutečných studentů a školitele. Naši zkušení školitelé rozumí Vašim potřebám a poskytnou Vám podporu a cenné rady po celou dobu kurzu.

Váš den začínáte praktickou částí, a tedy učením, po kterém následuje zpětná vazba od Vašeho školitele. Poté absolvujete teoretickou část, kterou tvoří lekce o metodách a technikách výuky, gramatice i fonologii angličtiny. Více o obsahu kurzu a jeho struktuře.

Pro koho je kurz určen

Pro absolvování kurzu nemusíte být rodilým mluvčím. Kurz je určen pro všechny, jejichž angličtina je na velmi pokročilé úrovni. Zájemce musí tuto úroveň prokázat jak v mluveném projevu, tak i při čtení, psaní a porozumění obsahu textu.
Studenti Oxford House, kteří se přihlásí do kurzu, obdrží speciální slevu ve výši 100 €. Najděte podrobnosti o kurzech a termínech kurzu.

Chci zažádat o certifikát

Máte nejméně 2 roky zkušenostís výukou angličtiny? Rozviňte svou kariéru absolvováním této pokročilé kvalifikace.

Trinity Diploma TESOL je pokročilejší kvalifikace ve výuce angličtiny pro zkušenější lektory. Je to mix kurzu obsahující online fázi, která trvá více jak 6 měsíců a 3-týdenní fázi, konající se osobně v našem centru zde v Praze, v Barceloně nebo Cadizu. Více informací.
V případě dalších dotazů ohledně kurzu pro lektory, se na nás neváhejte obrátit nebo navštivte naše webové stránky o tomto kurzu.
MORE INFORMATION