13.8. 2014 Proč jsme Oxford House?

Milí studenti,

 rádi bychom Vás informovali, že od 4.8.2014 nás najdete pod jménem Oxford House. Změna se týká jak naší webové stránky www.oxfordhouse.cz, tak info emailu info@oxfordhouse.cz.

Jako jazyková škola Oxford House budeme nadále poskytovat služby v oblasti výuky angličtiny pro veřejnost, jednotlivce i firmy. Naši druhou částí zůstáva Oxford TEFL, coby školící centrum pro budoucí učitele, se kterými se můžete potkat v rámci výuky v ranních kurzech AM training. Změnou jsme se více přiblížili k naši mateřské společnosti Oxford House sídlící v Barceloně, což nám poskytne lepší příležitosti ke spolupráci a zlepšování nabízených služeb.

Rádi bychom Vás již také pozvali do zářijových kurzů, které začínají 1.9.2014. Na výběr máte z oblíbených ranních kurzů AM, AM training nebo konverzaci Extra Friday a ve večerních hodinách pro Vás máme připravené PM kurzy.

V září otevíráme i řadu speciálních kurzů. Připravit se s námi můžete na mezinárodně uznávané zkoušky FCE a CAE. Před přihlášením na tyto připravné kurzy je nutné absolvovat písemný test u nás ve škole, který trvá 30 minut. Test si můžete přijít napsat do 20.8. na základě předchozí rezervace termínu.

Své znalosti v obchodní angličtině Vám pomůže zlepšit kurz Business English, který obsahuje tři části, jejichž náplň naleznete na našich stránkách. Nezapomněli jsme však ani na úplné začátečníky s úrovní A0, pro které otevíráme kurz Beginner, ani na velmi pokročilé studenty v úrovni C1, který poběží pod názvem Advanced.

Kurzovné pro FCE, CAE a Business English kurzy si můžete rozdělit na dvě splátky. Rezervace do všech kurzů si můžete udělat emailem, telefonicky nebo online rezervací přes naše webové stránky. Svou úroveň si můžete ověřit v rozřazovacím testu.

Doufáme, že si z naší nabídky vyberete.

S přátelským pozdravem

Oxford House

Oxford House