25.5. 2016 Oxford House a Fringe festival

Oxford House je hrdým partnerem 15. ročníku Prague Fringe Festival, který probíhá od 27. května do 4. června na několika různých místech v okolí Malé strany. Myslíme si, že se jedná o skvělou team buildingovou akci, ale také příjemnou expozici pro naše studenty angličtiny.  www.fringe.cz

Fringe představuje 9ti denní maratón divadelních vystoupení, kabaretů, komedií, hudby, tance a daleko, daleko víc! Cena vstupenek činí pouze 150 Kč (100 Kč pro studenty) a představení jsou v angličtině (nebo také neverbální), takže jsou dostupné pro všechny typy publika. Vystoupení trvají maximálně hodinu, takže můžete každý večer shlédnout několik představení a večer po půlnoci zdarma zakončit ve Fringe Clubu v Malostranské besedě.

V rámci 15. výročí nabízí festival tento rok dosud největší a nejzajímavější program s uvedením několika významně oceněných představení, spoustu nových produkcí a několik populárních představení z dřívějších let, které si lidé oblíbili.

Kompletní program a odkaz na prodej vstupenek naleznete zde.

Doporučujeme rezervaci předem, abyste si zajistili místo, především u představení jejichž kapacita může dosahovat maximálně 20 divaků.

Více informací o historii Fringe naleznete zde.