28.2. 2018 Nový trimestr se blíží

Druhý měsíc v roce 2018 je už skoro za námi a nový trimestr přichází!

A tudíž bychom Vás rádi informovali o naších kurzech, který se budou otevírat v druhém trimestru.

 

Z ranních kurzu Vám můžeme nabídnout kurz Early Bird, který probíhá 2x týdně (PO+ST nebo ÚT+ČT), v čase 7:20-8:20. V kurzu se budete s lektorem věnovat gramatice, konverzaci, poslechu a psaní. Další důvod proč se připojit je, že na tento kurz nebudete potřebovat žádnou učebnici, protože všechny materiály obdržíte na hodině. Zarezervujte si tento kurz zde.

 

Z odpoledním a večerních kurzu Vám nabízíme:

⃰Obecnou angličtinu –  Kurz pro studenty, kteří mají rádi „klasiku“. To znamená, že kurz je postaven na strukturované osnovy a je hlavně zaměřená na procvičování gramatiky a slovní zásobu se zaměřením na komunikaci ve třídě. Též probíhá 2x týdně (PO+ST nebo ÚT+ČT).  Varianty kurzu naleznete zde.

 

⃰Konverzační klub –  Pokud byste se rádi rozmluvili nebo jen popovídali, tak neváhejte a zarezervujte si tento kurz.

 

⃰FCE/CAE Express – potřebujete-li se rychle připravit na jeden z uvedených Cambridgských certifikátů, zarezervujte zde. Přípravný kurz obsahuje 10 lekcí po intenzivních 150 min a probíhá 1X týdně. Veškeré materiály jsou zahrnutý v ceně.

 

Obchodní angličtina – Kurz ve kterém se naučíte jak napsat správně životopis, jak zvládnout pohovor, jak prezentovat, umět psát a odpovídat na obchodní dopisy nebo emaily… Kurz probíhá také 2x týdně v ÚT+ČT v čase 19:20 -20:40

 

⃰ před nástupem do kurzu je potřeba vyplnit náš online test pro zjištění úrovně angličtiny a zúčastnit se vstupního testu ve škole (zdarma).

 

Více informací o kurzech naleznete zde, ale pokud si nebudete vědět rady, neváhejte nás kontaktovat na info@oxfordhouse.cz nebo na tel čísle: 724 999 155.

Budeme se na Vás těšit v dalším trimestru!