4.4. 2018 Letní kurzy

Milí studenti,

jaro už je tady, ale my jsme už o krok napřed. Na našich stránkách již můžete nalézt letní kurzy na léto 2018.

Nejen, že budete mít šanci si zdokonalit Vaši angličtinu a získat sebejistotu při mluvení na našem oblíbeném kurz Konverzační klub (Letní konverzační klub 25.6. – 20.9.2018), ale můžete se i rozhodnout v létě tvrdě pracovat a získat Cambridgeský certifikát FCE (B2) nebo CAE (C1) v našich přípravných kurzech Letní FCE Express a Letní CAE Express. Na výběr je ze spousty termínů!

Kurz Summer English Intense bude mít letos dvě dynamické varianty. Pro ty, kteří jsou příznivci klasických a systematických vyučujících metod tu máme kurz Summer English Intense, a pro ty, kteří radši část peněz ušetří na dovolenou a jsou zvědaví na odlišné a netradiční vyučující metody lektorů, kteří si zlepšují své učitelské vzdělání, máme kurz Summer Budget Intense.

Pro ty, kteří preferují studovat klidným tempem, ale natrvalo se zlepšit, máme kurz Summer English Relax, který se koná 2x týdně, a jde skvěle dohromady s pohodovou letní atmosférou.

Všechny informace o našich kurzech naleznete na našich stránkách, nicméně pokud na nás máte bonusový dotaz, neváhejte nám zatelefonovat na tel. číslo +420 724 999 155 nebo nám pošlete e-mail na info@oxfordhouse.cz.

Nezapomeňte si Vaše léto naplánovat včas!

Těšíme se na Vás, užijte si krásné jaro!

Váš Oxford House