31.8. 2017 Kurz pro úplné začátečníky

Teď je ten správný čas začít s angličtinou!

Cítíte, že umět anglicky je v dnešní době nutností, ať už kvůli práci nebo cestování, ale nevíte, jak s angličtinou začít úplně od začátku? Chodili jste do školy v době, kdy se angličtina ještě nevyučovala, nebo jste již téměř vše ze školy zapomněli? Pak pro Vás máme řešení – kurz Úplný začátečník!

Kurz je navržen pro studenty, kteří ještě nemají s výukou angličtiny žádné nebo úplně minimální zkušenosti. Kurzem Vás provází certifikovaný lektor, který má s výukou úplných začátečníků bohaté zkušenosti a ví, jak pro Vás hodiny udělat co nejpříjemnější a nejefektivnější. Pokrok ve Vaší angličtině je zajištěn také individuálním přístupem, maximální počet studentů ve skupině je 10. Absolvováním kurzu dosáhnete úrovně A1 a budete moci Vaši angličtinu využívat jak ve Vašem osobním či profesním životě, tak i v jiných a pokročilejších kurzech angličtiny.

Během kurzu se používá učebnice English Unlimited – Starter, kterou si u nás ve škole můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu 400 Kč.

Kurz probíhá v termínu od 2.10.2017 do 21.3.2018. Začněte s angličtinou co nejdříve!

Pokud máte jakékoli otázky, rádi je zodpovíme na našem e-mailu info@oxfordhouse.cz nebo na telefonním čísle +420 724 999 155.

Do kurzu se můžete registrovat i na zde na našich stránkách.

Těšíme se na Vás! 🙂