16.4.2014 Přípravné kurzy pro získání FCE a CAE certifikátu

Přípravný kurz k FCE a CAE zkoušce

Rádi bychom Vás informovali o připravovaných kurzech FCE a CAE. Tyto kurzy jsou navrženy tak, aby Vás dokonale připravily k úspěšnému zvládnutí FCE a CAE zkoušek a následného získání certifikátu. Tyto certifikáty dokladají stupeň Vaší úrovně, a proto je jejich získání nesmírně důležité, hlavně při hledání nové práce nebo pro studium v zahraničí.

Před kurzem

Vstupní požadovaná úroveň pro kurz FCE je B2 a a pro kurz CAE je nutná úroveň C1. Před závazným zapsáním do kurzu je nutné absolvovat písemný test, který trvá 30-40 minut. Po vyhodnocení testu lektorem bude student kontaktován a v případě dostačujícího výsledku se může do kurzu závazně zapsat.

Složení zkoušky

Zkouška se skládá z pěti částí, a to ze čtení, psaní, poslechu, použití angličtiny a mluvení. V našem kurzu Vás důkladně připravíme na všechny jednotlivé části, aby Vám při zkoušce nedělaly problém.

Samotný kurz

Každý kurz obsahuje 30 lekcí po devadesáti minutách a koná se v naší jazykové škole Oxford TEFL (Národní 25/B, Praha 1) pod vedením zkušeného lektora, rodilého mluvčího. Cena kurzu je 6900 Kč a na základě domluvy je možné rozdělit platbu na 2-3 části bez navýšení konečné ceny. V ceně není zahrnutá učebnice a cvičebnice, jejichž cena se pohybuje kolem 900 Kč. Během celé doby trvání přípravných kurzů máte možnost navštěvovat kurz AM training s rodilými mluvčími v úrovni B2 zcela ZDARMA!

Neváhejte se na nás obrátit telefonicky, emailem či osobně, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.