TEFL kurzy v Praze

Chcete změnu v zaměstnání nebo způsob, jak hradit své cestování? I přesto, že angličtina není Váš mateřský jazyk, můžete získat oprávnění ji vyučovat kdekoliv ve světě a to díky našemu akreditovanému TEFL kurzu v Praze.

Trinity Collega London
Chci zažádat o certifikát

Certifikát TEFL

Certifikát TEFL je ověřený Trinity College a uznáván v rámci profese výuky angličtiny. Jsme jediným školícím centrem v České republice, které tento vysoce uznávaný certifikát nabízí. Náš kurz Vám umožní začít kariéru učitele angličtiny. Je navržen tak, abyste získali schopnosti, které Vám umožní vyučovat efektivně a užívat si vyučování. Kariéra učitele angličtiny Vám umožní současně cestovat, seznamovat se s odlišnými kulturami a vydělávat peníze.
Více o akreditaci kurzu TEFL

Co znamená TEFL?

Tato zkratka znamená „Teaching English as Foreign Language“, tedy výuka angličtiny jako cizího jazyka. Podobně jako TESOL znamená „Teaching English to Speakers of Other Languages“, tedy výuka angličtiny pro mluvčí jiného jazyka. Jinak řečeno, jedná se o různá označení pro stejnou věc.

Obsah kurzu

Praktická stránka kurzu CertTESOL je zdůrazněná od samého začátku kurzu. První den jsou trainees rozděleny do malých skupinek. Každá skupina dostane svou vlastní třídu studentů a školitele. Naši školitelé rozumí Vašim potřebám a poskytnou Vám podporu i zkušenosti, které potřebujete, abyste se stali úspěšným učitelem. Váš den bude rozdělený na tři části. Začínáte praktickou částí, a tedy učením, po kterém následuje zpětná vazba od Vašeho školitele. Poté absolvujete teoretickou část, kterou tvoří lekce o metodách a technikách výuky, gramatice i fonologii angličtiny.
Více o obsahu a struktuře kurzu TEFL

Pro koho je kurz určen

Pro absolvování kurzu nemusíte být rodilým mluvčím. Kurz je určen pro všechny, jejichž angličtina je na velmi pokročilé úrovni. Zájemce musí tuto úroveň prokázat jak v mluveném projevu, tak i při čtení, psaní a porozumění obsahu textu.
Více o vstupních požadavích

Chci zažádat o certifikát

Máte nejméně 2 roky zkušenostís výukou angličtiny? Rozviňte svou kariéru absolvováním této pokročilé kvalifikace.

Trinity Diploma TESOL je pokročilejší kvalifikace ve výuce angličtiny pro zkušenější lektory. Je to mix kurzu obsahující online fázi, která trvá více jak 6 měsíců a 3-týdenní fázi, konající se osobně v našem centru zde v Praze, v Barceloně nebo Cadizu. Více informací.
V případě dalších dotazů ohledně kurzu pro lektory, se na nás neváhejte obrátit nebo navštivte naše webové stránky o tomto kurzu.
MORE INFORMATION